O nas

Zapraszamy do skorzystania z usług biura rachunkowego z Lublina! Zajmujemy się księgowością i ogólnie rozumianym doradztwem podatkowym.

Dlaczego Biuro Rachunkowe Prawoipodatki.com to biuro dla Ciebie?

 

Firma Prawoipodatki.com Lublin działa na rynku ogólnopolskim od 2010 roku. Za cel stawiamy sobie pełen profesjonalizm w świadczeniu kompleksowej obsługi podatkowo-prawnej firm.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, doradztwie prawnym i podatkowym dla przedsiębiorców. Rozumiemy biznes i tych, którzy go prowadzą. Konkurujemy jakością usług poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji i poszerzanie specjalistycznej wiedzy.

Nasz zespół tworzą eksperci – księgowi, radcy prawni  i doradcy podatkowi.

Lokalizacja naszego biura jest dogodna ze względu na dojazd oraz możliwość zaparkowania samochodu.

Z każdym Klientem indywidualnie ustalamy zakres świadczonych usług oraz ich koszt, tak aby nasza współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron.

Nasze Biuro rachunkowe Prawoipodatki.com posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania czynności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i czynności doradztwa podatkowego oraz innych czynności wykonywanych przez Biuro. Dodatkowo jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej radców prawnych na kwotę ponad 1 mln zł.