Biuro rachunkowe Lublin

Biuro rachunkowe Lublin

Założyłeś firmę i zastanawiasz się, jak ogarniać kwestie rachunkowe? A może masz już swoje przedsiębiorstwo od dłuższego czasu, ale Twoja księgowa się nie sprawdza? Czy myślałeś o biurze rachunkowym? PRAWO I PODATKI to biuro dla Ciebie.

Czym zajmuje się lubelskie biuro rachunkowe PRAWO I PODATKI?

Jesteśmy specjalistami w szeroko rozumianych usługach księgowych i kadrowych. Do naszych zadań należy prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rejestrów VAT, deklaracji podatkowych i rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Przygotowujemy sprawozdania do urzędu statystycznego. Zajmujemy się też pełną księgowością dla firm – opracowujemy politykę rachunkowości, prowadzimy bieżącą ewidencję operacji gospodarczych. To tylko niektóre z czynności, jakimi się zajmuje nasze biuro rachunkowe. Warto jeszcze wspomnieć o kwestii kadrowej – sporządzamy ewidencję wynagrodzeń, listę płac, roczne rozliczenia podatkowe dla pracowników.

Dlaczego warto lubelskie biuro rachunkowe PRAWO I PODATKI?

Działamy w ogólnopolskiej branży księgowości od sześciu lat. Nieustannie podnosimy kwalifikacje, aby jak najlepiej spełniać wymagania naszych klientów. Zebrane przez lata doświadczenie pozwala nam na profesjonalne wykonywanie swoich obowiązków. Chcemy, abyś był pewien kompetencji naszego biura rachunkowego, dlatego proponujemy Ci pierwszy miesiąc księgowości gratis. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Biuro Rachunkowe Lublin, Księgowość Lublin, Doradztwo podatkowe Lublin